8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Місто ДНІПРО – тепер Ви знаєте! :)

Дніпро – приємне на дотик, сучасне місто, колиска української комерції! Входить до топ-5 міст України по величині населення. «Штаб-квартира» та регіон присутності крупніших роздрібних і виробничих компаній.

Дніпро – прогресивне місто! Місто, де реформи говорять про себе справами, а не словами

Дніпро – батьківщина багатьох талановитих бізнесменів та професіоналів (які є учасниками нашого з Вами ринку), що нині працюють у всьому світі, проте не забувають вкладатися у розвиток рідного краю!

Український Дніпро – гідний зустріти кращих бізнесменів з усього світу!

8 ВЕРЕСНЯ – ВСІ У ДНІПРІ!

Дніпропетровщина, як каже видання gorod.dp.ua, виробляє п'яту частину промислової продукції України. У розрахунку на одного жителя області цей показник становить понад 31,5 тис грн. – в 2,5 рази більше, ніж в середньому по Україні.

За три місяці 2017 року в розвиток економіки Дніпропетровщини направили майже 7 млрд грн – найбільше серед областей України.

Лідирує Дніпропетровщина і за обсягом залучених іноземних інвестицій – понад 3,7 млрд дол за той же період.

За січень-березень цього року обсяги зовнішньої торгівлі області становили майже 3 млрд дол США, зокрема, експорту – понад 1,7 млрд дол. За цим показником Дніпропетровщина лідер серед областей України.

Децентралізація* поліпшила фінансову спроможність громад регіону. На Дніпропетровщині найбільший серед областей обсяг доходів місцевих бюджетів на одного жителя. За перші три місяці 2017 року цей показник склав 1,5 тисячі гривень.

*Отже, гайз, економічна ефективність, інвестиційний розвиток і зовнішньоекономічне співробітництво, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури, енергоефективність та:

АТМОСФЕРА – одночасно бізнесово-драйвова і комфортна-сприяюча спрівпраці!**

**Ваш бажаний партнер буде доступний та не втікатиме до свого офісу. Оскільки Форум працює для Вас «от заката до рассвета».

З повагою та щиро запрошуємо!